با بهترین برندهای ساعت آشنا شوید

عواملی مانند پنیر، تیغه، چاقو و بانک های جهانی باعث شده اند تا بسیار از افراد کشور سوئیس را با این خصوصیات بشناسند. ولی علاوه بر این ها ساعت و انواع مختلف آن در این کشور تولید می شوند و در اصل می توان گفت که کشور سوئیس به عنوان زادگاه اصلی ساعت ها به شمار می رود. ساعت مچی هایی که در این کشور ساخته می شوند از جمله بهترین مدل های ساعت مچی در سراسر دنیا محسوب می شود و تعداد زیادی از افراد در سراسر دنیا به دنبال این اپهستند که ساعت مچی ساخت کشور سوئیس را خریداری نمایند. اکثر این شرکت های انواع مختلف ساعت مچی مردانه و ساعت مچی زنانه تولید می نمایند. در ادامه قصد داریم که بهترین برندهای ساعت در کشور سوئیس و سایر کشورهای جهان را به شما معرفی نماییم.

1-ساعت مچی IWC

شرکت بین المللی سازمان دیده بان که آن را تحت عنوان IWC می شناسند، یکی از بهترین برندها در کشور سوئیس به شمار می رود که در شاف هاوزن قرار دارد. IWC با هدف ادغام ساخت سوئیس با فناوری مهندسی نوین آمریکا افتتاح شد.

از آن دوره، IWC به طور پیوسته و با مهندسی پرقدرت و جذاب به وسیله اشتیاق، خود را برای ابداع، استکار و خلاقیت های فنی ساخت ساعت و ساعت مچی را آغاز نمود. شهرت اعتبار IWC به طور کامل تعیین شده است و طراحی و صنعتگری در این کارخانه ساخت ساعت به طور کامل بی عیب و نقص صورت می گیرد.

این سازنده ساعت مچی در کشور سوئیس که ترکیب شاهکارهای مهندسی دقیق با طراحی استثنایی است، می توان ذکر کرد که یکی از سازمان های جوهر و ساعت لوکس در دنیا به شمار می رود.

2- OMEGA

شرکت OMEGA که یکی از شرکت های معروف به شمار می رود، از سال 1848 به طور گسترده برای طراحی ساعت های مکانیکی معروف شده است. این برند یکی از بهترین برندهای ساعت سوئیسی است. قابل ذکر است که ساعت OMEGA نوعی ساعت افسانه ای است که در اکتشافات ماه مورد استفاده قرار می گیرد. در سراسر دنیا این برند ساعت را با فیلم جیمز باند می شناسند که پس از آن فیلم مشهور شده است.

مکانیسم زمان گیری این ساعت از جمله دقیق ترین ساعت ها در سطح دنیا به حساب می آید. این نام تجاری از ساعت به طور پیوسته توضیحات جدیدی از استانداردهای ساعت را معرفی می نماید و با ظاهر صیقلی و براق خود می تواند موجب بیشتر شدن جذابیت و بالا رفتن اعتماد به نفس در افراد گردد. این ساعت مچی به طور حتم می تواند برای یک عمر یک ساعت قابل اطمینان برای شما باشد.

3-ROLEX

بسیاری از افراد می دانند که این ساعت سوئیسی یکی از معروف ترین و و معتبرترین برندهای ساعت مچی در صنعت و بازار جهانی به شمار می رود. شرکت رولکس از سال 1905 افتتاح شده است و با طراحی های فوق العاده و ساعت های جذاب و ظریف طرفداران زیادی را در سراسر جهان به سوی خود جذب کرده است. از این برند در صنعت ساعت به عنوان انقلاب تکنولوژی یاد می شود.

برند رولکس برای نخستین بار جهت ساخت ساعت مچی ضد آب، ساعت مچی برای نشان دادن دو ساعت از نقاط گوناگون جهان و ساعت مچی با یک تاریخ خودکار اقدام نموده است. از آن جایی که تاریخ ساعت از اهمیت زیادی برخوردار است، برند رولکس به عنوان یکی از تحین برانگیزترین و معروف ترین ساعت های جهان به شمار می روشد. در مجموع ساعت مچی رولکس نمادی از یک ساعت لوکس بی انتها و با عظمت ابدی خواهد بود.

4-PATEK PHILIPPE

شرکت PATEK PHILIPPE در سال 1851 تاسیس شده است و به عنوان یک شرکت تولید کننده لوکس ساعت سوئیسی محسوب می شود که در ژنو قرار گرفته است. کاری که PATEK PHILIPPE بر عهده دارد طراحی و تولید ساعت های درجه یک در دنیا است و علاوه بر این طراحی بعضی از ساعت های مکانیکی پیچیده در سطح دنیا را نیز برعهده گرفته است. این شرایط باعث شده است تا این برند را به معتبرترین برند ساعت مچی در سراسر دنیا از نظر تعداد زیادی از کارشناسان تبدیل نماید. برند PATEK PHILIPPE پیشقدم در تقویم دائمی، سنجش فواصل زمانی دو منطقه، تقسیم ثانیه در ساعت و تکرار دقیقه در ساعت است.

5-BREITLING

یکی از گران ترین برندهای ساعت در سراسر دنیا، برند BREITLING است که به وسیله یک شرکت خصوصی که در سوئیس واقع شده است اداره می شود. این شرکت از سال 188 تاسیس شده است و ساعت های این برند در دقت و صحت شناخته شده است، مخصوصا در صنعت حمل و نقل هوایی.

ساعت های برند BREITLING به طور معمول برای غواصی، حمل و نقل هوایی و لوکس مورد استفاده قرار می گیرد و مشهور است. این برند در ابداع ساعت مچی و سنجش فواصل زمانی نقش مهمی را برعهده داشته است. علاوه براین برند BREITLING در تولید ساعت های بزرگ در جهان معروف می باشد.

ساعت های بادوام و قابل اعتماد BREITLING مطمئناً به عنوان یکی از برندهای معتبر صنعت ساعت به شمار می رود.

6-AUDEMARS PIGUET

یکی از لوکس ترین برندهای ساعت که در سطح دنیا بسیار معروف است برند AUDEMARS PIGUET می باشد. این شرکت در سال 1874 تاسیس شده است و در چند سال گذشته یک موفقیت بی نظیر در سراسر دنیا را به دست آورده است و به عنوان یکی از افسانه ای ترین ساعت ها تبدیل شده است.

شرکت AUDEMARS PIGUET ساعت های مخصوصی را به طور محدود برای افراد مشور و ورزشکاران می سازد. کیفیت و نحوه کار این ساعت ها استثنایی و طرح های آن انقلابی و با مکانیسم هنری تولید شده اند. ساعت های این برند از جمله مورد توجه ترین ساعت های بازار جهانی به شمار می رود.

7-HUBLOT

یکی از خصوصیاتی که این برند دارد زیادی روی در لوکس بودن آن است. قدمت این شرکت به سال 1980 برمی گردد. ساعت HUBLOT یک نام تجاری جهانی و به طور رسمی شناخته شده برای ساعت های لوکس و درجه یک می باشد که امروزه، در حال ساخت گران ترین ساعت جهان است و قیمت آن معادل 5 میلیون دلار می باشد.

این نام تجاری است که به خوبی برای مهندسی نخستین بند لاستیک طبیعی در تاریخ ساخت ساعت به شمار می رود. از آن دوره تا کنون ساعت HUBLOT توانست به یک موفقیت تجاری دست پیدا کند و همین مسئله باعث شد در سال های اخیر سود آن افزایش پیدا کند.

دلیلی که باعث شده است تا این ساعت به یک ساعت عمری تبدیل شود این است که از مواد فوق العاده و با کیفیت در ساخت آن استفاده شده است. برند HUBLOT با توجه به ابتکارات تکنولوژیک و طراحی متمایز بسیار توصیه می شود.

8- ZENITH

یکی دیگر از برندهای لوکس سوئیسی ZENITH نام دارد که ریشه آن  به سال 1865 مربوط است. این برند ساعت به دلیل کیفیت بالا و ساعت های دقیقی که دارد به شهرت رسیده است. El Primero caliber یکی از محبوب ترین مدل های برند ZENITH محسوب می شود که در سال 1969 از آن رونمایی شد. این ساعت از جمله نخستین ساعت های مجهز به کرونوگراف اتوماتیک بوده است. این برند در تاریخ تولید ساعت های همراه شخصیت های تاریخی در ماجراهای بزرگ نقش بسیار مهمی را برعهده داشته است.

برند ZENITH یکی از برندهای ستوده شده و معروف در صنعت جهان با توجه به اهمیت قابل توجه آن در تاریخ این فناوری به شمار می رود.

9- ساعت واشرون کنستانتین Vacheron Constantin

از جمله قدیمی ترین ساعت لوکس در جهان به نام واشرون کنستانتین است که Jean-Marc Vacheron در سال 1755 در شهر ژنو سوئیس آن را تاسیس کرد. این برند یکی از اعضای مجموعه Richemont نیز به حساب می آید.

ساعت های این برند از اصالت این برند همراه با جزئیات بسیار دقیق ادغام شده است که شامل سبک و استایلی قدیمی است. برخی از افراد معروف مانند ناپلئون بناپارت و هری ترومن از جمله کسانی بوده اند که از این ساعت ها استفاده می کردند.

10- ساعت شوپارد Chopard

شوپارد که یکی دیگر از برندهای سوئیسی است علاوه بر این که به دلیل ساعت های خاص خود بسیار معروف شده است، بلکه جواهراتی که دارد بسیار مشهور هستند. برند شوپارد توسط Louis-Ulysse Chopard در سال 1860 میلادی تاسیس شد.

ساعت های مچی شوپارد به دلیل ظاهر کلاسیک و جزئیات بسیاری که دارند باعث شده است تا به شهرت بالایی دست پیدا کند. این برند به خاطر مدل های پیچیده ای که از لحاظ طراحی عقربه ها و صفحه ساعت دارد، مورد تحسین بسیاری از منتقدان قرار گرفته است.

0 0 votes
امتیاز به این محصول