آشنایی با برند ساعت رومانسون

شرکت ساعت سازی رومانسون با نشات از ساختار قلب مکانیکی در سال 1988میلادی در شهر Romanshorn سوئیس افتتاح شد. در این شهر تعداد زیادی از شرکت های ساعت سازی معروف وجود دارند. امروزه برند رومانسون کسب و کار شبکه ای و جهانی در بیشتر از هفتاد کشور را به حفظ سیر توسعه پایدار، به عنوان یکی از رهبران جهانی در زمینه ساعت را به خود اختصاص داده است و نکته ی جالبی که باید بدانید این است که کمپانی رمانسون در یک سال بیش از 25میلیون دلار سود از فروش محصولات خود دریافت خواهد کرد.

اصول مدیریتی شرکت سازنده ساعت مچی رومانسون

اصول مدیریتی شرکت رومانسون بر اساس طراحی به معنی رقابت و سرمایه گذاری در مسیر R & O برای دست پیدا کردن به بالاترین اعتماد در بین خریداران و بزرگ ترین سهم از بازار است. به همین دلیل بخش چشمگیری از درآمد فروش هر ساله این شرکت به سرمایه گذاری در پیشرفت محصول اختصاص داده می شود، به عنوان مثال رومانسون برای بار اول در کره به صورت مستقل به یک پروژه در حال گسترش “ساعت مکانیکی” روی آورد و در نهایت توانست به پیشرفت یک نمونه مدل اولیه از نوع ساعت جیبی در سال 2008 دست پیدا کند.

ساعت های ماندگار رومانسون

شرکت ساعت سازی رومانسون برای بار اول در دنیا ساعت مچی ای را با استفاده از الماس به شکل کریستال تولید کرده است، همینطور نخستین تولید کننده ساعت کره ای از رومانسون توانست یک ساعت بی نهایت باریک به اندازه 3.89mm و از نوع رزگلد تولید کند که هنوز برای تعداد زیادی از خریداران خانم اروپایی و روسیه ای از محبوبیت بالایی برخوردار است.

شرکت رومانسون، بنابر مسئله نئوکلاسیک، همچنان در مرکز روند بازار در دودهه قبل قرار داشته است. با این حال، رومانسون همچنان نیز در بین فاز تکاملی مستمرش با تولید دائمی جدیدترین محصولات، در فکر ارتقای بیش از قبل نام تجاری خود است. شرکت رومانسون سری پرمیوم “برتر” را در سال 2007 و “سری اکتیو” را در سال 2010 با امکانات توسعه یافته راه اندازی کرد.

سری فعال شامل نمونه های بسیاری نظیر “استاد دریا” و “استاد هوایی” برای غواصان حرفه ای می باشد که به همراه کارکرد مناسب با مقاومت ساعت ها در مقابل آب تا عمق 500متر را معرفی کرد. همچنین Atrax یک نمونه از سری برتر بوده که در حال حاضر به عنوان یک سری بسیار محبوب به شمار می رود و این مجموعه در حال تبدیل شدن به ستاره اصلی ساعت های رومانسون می باشد. رومانسون با سفارشی کردن ساعت های خود با توجه به نیازهای خریداران، در بازارهای داخلی و بازارهای خارجی روند رو به پیشرفتی را پیش گرفته است.

شرکت رومانسون در زمینه ساخت ساعت قابل انعطاف بوده و به صورت پیوسته به دنبال ابداع می باشد. تلاش ها و بررسی روح رومانسون این اجازه را به شرکت داده است تا به نمایشگاه برندهای ساعت لوکس BASELWORLD وارد شود که برای تعداد زیادی از ساعت سازان بسیار سخت می باشد. شرکت رومانسون برای شروع تولید ساعت های توسعه یافته ی خود در نظر دارد از مجموعه صنعتگران بسیار فنی و با عنوان تجاری قوی تر فعالیت خود را ادامه دهد.

به طور کلی شرکت رومانسون یک کمپانی ساخت ساعت سوئیسی است که دارای سابقه ای در حدود 30سال می باشد و ساعت های آن کیفیت میانی دارند. این شرکت ساعت سازی در تعداد زیادی از بخش های جهان از جمله ایران دارای نمایندگی فروش می باشد و بسیاری از محصولات آن دارای قیمتی تقریبا بین 500تا پنج میلیون است.

شرکت رومانسون یکی از جدیدترین و برترین ساعت های موجود در دنیا به شمار می رود که از بهترین مرغوبیت برخوردار است. این ساعت دارای سه موتور و تقویم است که یک مدل شیک و کلاسیک محسوب می شود و برای آقایان و خانم های بالای 25سال بسیار مناسب و با کلاس است. ساعت مچی رومانسون ساعتی است که می خواهید بر دستان خود ببندید و همسرتان با دیدن آن در دست شما لذت ببرد.

کمپانی رومانسون یکی از شرکت هایی است که زیباترین و شیک ترین ساعت های مچی را تولید و عرضه می نماید. همه ی ساعت ها از یک سال گارانتی برخوردار هستند و با کیفیت بالایی تولید می شوند. خوشبختانه مشتریان از بخش ساعت های مچی استقبال فراوانی کرده اند و سبب شدند تا گروه جدیدی مختص ساعت در دابی ایجاد شود.

در حال حاضر بسیاری از ساعت های رومانسون و یا حتی سایر ساعت ها را کشور چین و با همان کیفیت می سازد و سبب می شود تا قیمت ساعت تولید شده در مقایسه با چیزی که در کشور مبدا تولید می شود ارزان تر به دست مشتریان برسد.

این را بدانید که تعداد زیادی از فروشگاه ها همین ساعت ها را به خاطر کیفیت استثنایی آن ها با نام اصلی سوئیس به فروش می رسانند، چرا که هیچ تفاوتی بین ساعت ساخته شده ی سوئیس و ساعت تولیدی تحت لیسانس آن وجود ندارد. این مدل از ساعت مچی طراحی جدیدی داشته است که برای دستان شما بسیار زیبا و برازنده است.

0 0 votes
امتیاز به این محصول