ساعت های هوشمند گجت دار

امروزه انواع ساعت های هوشمند رو به افزایش بوده و دارای انواع متنوعی در بازار می باشد که برای هر سلیقه و نیازی یک ساعت هوشمند گجت دار وجود دارد. سال قبل حدودا نیمی از ساعت های هوشمندی که فروخته شده اند Apple Watch بوده اند، آن هم با وجود این که این محصول گران بها، در عمل تنها برای کاربران آیفون قابل استفاده می باشد. ولی این ساعت هوشمند دارای خصوصیات جذابی نیز می باشد که باعث شده است تا این محصول را به یک محصول موفق تبدیل کند.

نسل آخر اپل واچ در دو نسخه ارائه می شود که یکی از آن ها از اتصال LTE پشتیبانی می کند و قیمت آن بیشتر است. ولی با سیستم مخابراتی خاصی عمل می کند که در ایران وجود ندارد. ولی خصوصیات دیگر این دو مدل مشترک هستند، مانند GPS به منظور انجام فعالیت های ورزشی، برنامه های ورزشی و مربی دیجیتالی، بدنه مقاوم در مقابل آب و حافظه داخلی برای ذخیره فایل های موسیقی. این مدل همچون نسل قبلی دارای حسگر ضربان قلب می باشد که در خصوص کیفیت نمایشگر دستگاه گفتنی های بسیاری وجود دارد.

چنانچه به دنبال یک انتخاب ارزان قیمت تر هستید، اپل واچ 2 می تواند انتخاب مناسبی باشد که تقریبا 200هزار تومان ارزان تر است و از لحاظ طراحی ظاهری نیز تفاوت زیادی با سومین نسل ندارد. ولی سومین مدل بهترین ساعت هوشمندی به شمار می رود که تا امروز توسط اپل تولید شده است. باتری این مدل دارای عمر بیشتری بوده و قوی تر می باشد، در نهایت ارزش این را دارد که برای خریداری آن مبلغ زیادی را بپردازید.

بررسی گیر اسپرت سامسونگ

سامسونگ با ارائه جدیدترین نسل ساعت های هوشمند خود با نامه گیر اسپرت به جای تغییرات رادیکال، آن را با رویکردی ورزشی و بهبودهایی جزئی نسبت به گیر اس3 روانه بازار کرده است.

سامسونگ براساس سنت چند سال گذشته خود، تابستان سال جاری نیز جدیدترین نسل ساعت هوشمند را مبتنی بر سیستم عامل تایزن معرفی کرده است. گیر اسپرت، جدیدترین نسل ساعت هوشمند شرکت کره ای است که با استفاده از فرم فاکتوری بسیار مشابه گیر اس3 وارد بازار شده است. این ساعت هوشمند را نمی توان به عنوان یک نسل جدید که از پایه تغییر کرده است به حساب آورد، بلکه گیر اسپرت باید به عنوان یک عضو تازه از محصول سال گذشته این شرکت یا گیر اس3 و گیر اس3 فرانتیر به شمار آورد که بهبودهایی را به همراه داشته و ظاهری اسپرت و ورزشی به خود گرفته است.

البته یکی از تفاوت هایی که بین گیر اسپرت و گیر اس3 وجود دارد کاهش سایز ساعت هوشمند جدید سامسونگ می باشد. با توجه به کاهش سایز گیز اسپرت وزن این ساعت هوشمند نیز سبک تر شده است.

بررسی گیر اس3 سامسونگ

گیر اس3 نسبت به گیر اس2 از نظر کلی تغییرات زیادی نداشته است، ولی موجب شده تا طراحی سال گذشته به بلوغ برسد. گیر اس3 در مقایسه با اس2 بزرگ تر بوده و دارای ضخامت بیشتری می باشد. این تغییر بسیار مفید بوده، زیرا موجب می شود گیر اس3 بیش از قبل به یک ساعت شبیه باشد تا یک دستبند هوشمند. یکی دیگر از ویژگی هایی که از آن استقبال شده است جا دادن سنسورهای بیشتر در کنار باتری بزرگ تر می باشد.

بررسی گیر فیت2 سامسونگ

گیر فیت2 سامسونگ در واقع یک دستبند پایشگر سلامتی به شمار می رود ولی این بار خصوصیات بیشتری را نیز در خود جای داده است تا بتوانند همچون یک ساعت هوشمند نیز کار کند. قابلیت مشاهده ی اعلانیه ها، واچ فیس های مخختلف و موارد بسیار دیگری موجب شده است تا گیر فیت2 فراتر از یک دستبند سلامتی باشد.

بررسی ساعت هوشمند هواوی واچ

در چند سال گذشته کمپانی های بسیاری سعی داشتند تا وارد بازار ساعت های هوشمند شوند و هم اکنون این بازار نیز رقابتی شده است و فعالان بسیاری وجود دارد. هواوی نیز که جدیدا وارد ایران شده است، ساعت هوشمند با کیفیتی را با نام هواوی واچ معرفی کرده است.

در حال حاضر هواوی نیز که یکی از بزرگ ترین شرکت های سازنده گوشی های هوشمند را دارد تصمیم گرفته است تا با ساعت جدید هواوی واچ وارد این بازار رقابتی شود.

هواوی واچ نسبت به روند امروزه بازار نمایشگر دایره ای دارد و البته خصوصیاتی نیز دارد تا بتواند آن را از رقبای خود جدا سازد.

0 0 votes
امتیاز به این محصول