آشنایی با ساعت های هوشمند رومیزی

ساعت های رومیزی به عنوان یک وسیله لوکس در دکوراسیون داخلی منزل به حساب می آیند. تمام افراد دست کم یکی از آن ها را در منزل خود داریم. نمونه های ساعت رومیزی از جمله مدل های قدیمی، آنالوگ، مدل های دیجتالی و به روز به طور دائم طرح های جذابی داشتند، همین مسئله سبب شده که حتی با زیاد شدن تلفن های همراه هوشمند بازهم مردم به این ساعت ها علاقه زیادی نشان می دهند. در صورتی که در یک شهر شلوغ و با تراکم جمعیت بالا سکونت دارید به احتمال زیاد از دو چیز بهره لازم را نمی برید، نخستین مورد فضای کافی و دوم خواب مناسب. همین شلوغی و در هم ریختگی موجب می شود یک وسیله با اهمیت را در منزل به فراموشی بسپاریم.

نکته جالبی که وجود دارد این است که بر اساس تحقیقات به عمل آمده نشان می دهد که استفاده از گوشی تلفن همراه به عنوان ساعت هشدار منجر به تضعیف خواب می گردد. چون بسیاری از افراد به طور معمول پیش از خواب با گوشی های خود کار می کنند که ممکن است کمی به طول بیانجامد و ساعت خواب ما را کاهش دهد، همچنین نور آبی که در نمایشگر موبایل ها وجود دارد هورمون های خواب به نام ملاتونین را تحت فشار قرار می دهد و همین مسئله منجر به مخختل شدن خواب شبانه افراد می گردد.

به همین دلیل بهتر است که به هیچ عنوان گوشی خود را با خود به تخت خواب نبرید. بهترین وسیله ای که می توان جایگزین برای این گوشی ها در کنار تخت شما، ساعت های رومیزی می باشد. در ادامه برخی از خلاقانه ترین ساعت های رومیزی را به شما معرفی خواهیم کرد.

نخستین ساعتی که به شما معرفی می کنیم، ساده ساعت رومیزی به شمار می رود، جایی که طراحی منیمال، نهایت میزان کارایی را در اختیارتان قرار می دهد. برخلاف ظاهر ساده و قابل درکی که این ساعت ها دارند، داخل آن ها تکنولوژی توسعه یافته ای وجود دارد که به لمس و صدا حساسیت نشان می دهد. شما می توانید با لمس کردن و یا ضربه زدن به صفحه آن با انگشت تان، شماره اندازه آن را ظاهر نمایید. با انجام مجدد این حالت، صفحه نمایش ساعت خاموش شده و شبیه به یک کامپیوتر مکعبی غیر فعال می شود. البته این کار را می توانید با ضربه زدن بر روی میز نیز انجام دهید.

ساعت دیگری که معرفی خواهیم کرد دارای ویژگی های بسیار جالبی می باشد، در خصوص ظاهر ساعت باید گفت که برای تمام افراد بسیار مناسب می باشد. علاوه بر این دارای طرحی به روز و جذاب می باشد و مورد پسند بسیاری از بزرگسالان خواهد بود. تولیدکنندگان این ساعت با شعار خواب خالص قصد نشان دادن کارایی موثر و مطمئن این ساعت را دارند.

صفحه جلویی این ساعت رومیزی به طور کامل لمسی می باشد و نور آن به گونه ای طراحی شده است که نشان دهنده طلوع خورشید در آسمان صبحگاهی خواهد بود. جالب است بدانید که زمان فعال شدن هشدار، در ابتدا این ساعت نور صفحه خود را خاموش و روشن کرده تا کمی هوشیاری به شما باز گردد و پس از آن با زنگ آرام که کم کم بیشتر می شود شما را از به بهترین حالت ممکن بیدار می کند.

یکی دیگر از ساعت های رومیزی که آن را به شما معرفی می کنیم دارای طراحی بسیار جالب و ساده می باشد. در صورتی که بخواهید هشدار آن را خاموش کنید تنها کافیست آن را برعکس نمایید تا زنگ آن قطع شود. در قسمت بالای ساعت کلمه ON نوشته شده است که با روشن کردن آن هشدار ساعت فعال می شود و زمانی که آن را برعکس می کنید عبارت OFF نوشته شده است که با آن هشدار ساعت خاموش می شود. ظاهر این ساعت بسیار ساده ولی شیک و کاربری است که به کار بردن آن برای هر فردی لذت بخش و ساده می باشد.

ساعت رومیزی دیگری که می توانید از آن استفاده کنید ساعت آنالوگ با ظاهری کلاسیک می باشد که برای اتاق های امروزی بسیار مناسب هستند. ظاهر این ساعت مکعبی بوده و شماره های آن با فونت جالبی نوشته شده است که به نوعی سبک مدرن و کلاسیک را با هم ادغام کرده است. شماره ها با فونتی کلاسیک و دکوری هستند ولی بدنه تیز و مکعبی آن دارای طرحی مدرن است. به همین دلیل این ساعت ها به هر دکوراسیون می آید. همچنین صدای هشدار این ساعت بسیار ساده بوده که احتمالا آن را در ساعت خود شنیده اید.

0 0 votes
امتیاز به این محصول