برترین مدل های ساعت مچی مخصوص غواصی

دنیای ساعت دارای تنوع بسیار زیادی بوده و مدل های مختلفی تولید شده اند. درحال حاضر کمپانی­های بسیاری که در زیمنه تولید ساعت فعالیت می­کنند اقدام به تولید ساعت­ های غواصی کرده اند. این مدل از ساعت ها دارای خاصیت ضدآبی بوده و همین مسئله موجب شده افراد بسیاری متقاضی استفاده از این مدل ساعت های مچی باشند. ساعت هایی که تحت عنوان ساعت غواصی تولید می شوند به گونه ای ساخته شده اند که تنها به این کار اختصاص دارند. استفاده از ساعت های غواصی در طول روز مناسب نبوده و متقاضیان باید گزینه های دیگر را جهت استفاده روزمره انتخاب کنند.

ساعت های غواصی دارای طراحی درشتی بوده و ضخامت بالایی دارند و در صفحه نمایش آن ها از قابلیت هایی همچون فشارسنج، دما سنج و عمق سنج استفاده شده است. این مدل از ساعت ها می توانند اکسیژنی که در مخزن هوا وجود دارد نیز به غواصان نشان دهند. البته بسیاری از افراد نیز تمایل دارند از ساعت های معمولی برای غواصی استفاده کرده و ساعت های تمام حرفه ای را کنار می گذارند. ساعت های ضد آب مدرنی نیز وجود دارد که برای این افراد طراحی شده و می توانند از آن ها به جای ساعت های غواصی استفاده کنند. در ادامه چند مدل از ساعت های غواصی را نام خواهیم برد که درکنار قابلیت ضدآبی خود ظاهر شیک و رسمی دارند و برای استفاده در هنگام غواصی بهترین گزینه شناخته می شوند.

ساعت غواصی Bulova Precisionist

این مدل از ساعت های غواصی دارای ظاهر بسیار شیکی بوده و از مقاومت بالایی برخوردار است که تا عمق 300 متری آب بدون هیچ مشکلی عملکرد خود را نشان خواهد داد. طراحی این ساعت بسیار ساده بوده و امکاناتی که در آن قرار داده شده است همچون یک ساعت معمولی می باشد. قیمتی که برای این مدل از ساعت های غواصی درنظر گرفته شده است تنها 900 دلار بوده و علاقه مندان به غواصی را به سمت خود جلب کرده است.

ساعت غواصی Victorinox Dive Master 500 Mecha

سوئیس به عنوان یکی از کشورهای فعال در عرصه تولید ساعت شناخته می شود. این مدل از ساعت های غواصی دارای طراحی جذاب و شیکی است که موجب می شود توجه افراد بسیاری به آن جلب شود. مقاومت این مدل از ساعت های غواصی به اندازه ای است که می توان تا عمق 500 متری آب از آن استفاده کرد. ساعت غواصی Victorinox Dive Master 500 Mecha با تنوع رنگی بسیاری تولید شده است که علاقه مندان می توانند رنگ های مختلفی را انتخاب کنند. قیمت درنظر گرفته شده برای این ساعت 1600 دلار است که باتوجه به کارایی و قابلیت های ویژه ای که دارد مبلغ کمی به نظر می رسد.

ساعت غواصی Longines Legend Diver

کمپانی سازنده این مدل از ساعت های غواصی در طراحی آن از ساعت های قدیمی الگوبرداری کرده است و به قیمت 2000 دلار به فروش می رسد. ساعت غواصی Longines Legend Diver دارای تعداد محدودی است و این قابلیت را دارد که کارایی خود را تا عمق 300 متری زیر آب حفظ نماید.

ساعت غواصی Bremont Supermarine

کمپانی برمونت به عنوان یکی از سازنده های ساعت در جهان شناخته می شود که در طول دوران کاری خود توانسته ساعت های زیبا و لوکسی را تولید کند. ساعت غواصی Bremont Supermarine یکی از ساعت های زیبا و مدرنی است که توسط کمپانی برمونت طراحی شده و دارای بند چرمی می باشد. این مدل از ساعت های غواصی دارای مقاومت بالایی تا عمق 500 متری آب است و علاقه مندان به این مدل از ساعت های غواصی برای خرید آن باید 4100 دلار بپردازند.

ساعت JeanRichard Aquascope

کمپانی جین ریچارد ساعت جدیدی را طراحی کرده است که ترکیبی از طراحی قدیمی و مدرن است و می تواند تا عمق 300 متری بهترین عملکرد را از خود داشته باشد. مقاومت این ساعت غواصی بسیار بالا بوده و علاقه مندان به استفاده از آن می توانند رنگ آبی و یا مشکی را به عنوان صفحه پس زمینه در ساعت خود انتخاب کنند. قیمتی که برای این مدل از ساعت های غواصی درنظر گرفته شده 8200 دلار است.

ساعت Rolex Submariner

رولکس به عنوان یکی از برندهای محبوب و جذاب در جهان شناخته می شود که ساعت های زیبا و مدرنی را طراحی کرده است. این کمپانی در زمینه تولید ساعت های غواصی نیز عملکرد خوبی داشته و توانسته مدل های زیبا و شیکی را برای مشتریان خود طراحی کند. ساعت غواصی Rolex Submariner به عنوان یک ساعت مقاوم و زیبا شناختته می شود که می تواند تا عمق 300 متری آب عملکرد خوبی را از خود نشان دهد. قیمتی که از سوی کمپانی رولکس برای این مدل ساعت درنظر گرفته شده است 9950 دلار است.

ساعت غواصی Girard-Perregaux Sea Haw

این مدل از ساعت های غواصی دارای طراحی خاصی است و ظاهر آن زیبایی خارق ­العاده ای را به نمایش می گذارد. در طراحی این ساعت زیبا و خاص طراحان برتری هماری داشته اند و پس زمینه آن نیز به صورت ناهمواری طراحی شده است. مقاومت این مدل ساعت غواصی به اندازه ای بالا است که می تواند تا عمق یک کیلومتری در آب عملکرد خوب خود را حفظ کند. علاقه مندان به خرید این ساعت غواصی باید مبلغ 11 هزار دلار را بپردازند.

ساعت Blancpain Aqua-Lung

یکی دیگر از انواع ساعت های غواصی مدل Blancpain Aqua-Lung است که دارای قیمت بسیار زیادی است. در طراحی این مدل ساعت سیستم مکانیکی خودکاری استفاده شده است که می تواند زمان را به دقت بسیار بالایی نشان دهد. قیمت درنظر گرفته شده برای این ساعت غواصی 20 هزار دلار است و از طراحی زیبا و خارق العاده ای برخوردار است. در پس زمینه این ساعت غواصی از اعداد فارسی استفاده شده و تنها ایرادی که دارد مقاومت آن تا عمق 100 متری است.

ساعت غواصی Rolex Sea-Dweller Double

کمپانی رولکس در بین ساعت های زیبا و لوکس خود ساعت غواصی دیگری را نیز تولید کرده است که به نام Rolex Sea-Dweller Double شناخته می شود. طراحی این مدل از ساعت های غواصی نیز خاص و زیبا بوده و قیمت 33 هزار دلاری برای آن درنظر گرفته شده است.

 

0 0 votes
امتیاز به این محصول