برترین مدل های ساعت مچی ارتشی

در دنیای ساعت های مچی انواع مختلفی وجود دارد که ساعت های مچی ارتشی یکی از برترین و دقیق ترین آن ها به شمار می رود. اولین ساعت های مچی ارتشی در دهه 1980 و توسط نیروهای ارتش آلمان به وجود آمدند. سالیان بعد این مدل ساعت ها دچار تغییراتی عمده شده و در قرن 20 میلادی تکامل پیدا کردند. از مهم ترین عواملی که در ساعت های مچی ارتشی درنظر گرفته شده است دقت و کیفیت و مقاومت بالای آن ها است که موجب می شود این مدل از ساعت ها در شرایط سخت نظامی نیز کارایی خوب خود را حفظ کنند.

ساعت Bell & Ross BR03-92 سرامیکی

این مدل از ساعت سبک نظامی را به خوبی نشان می دهند و در طراحی آن از تاریخچه هوانوردی BR03-92 استفاده شده است که موجب می شود این ساعت حالت زیبای خود را نشان دهد. این مدل از ساعت مچی ارتشی برای نظامیانی که بسیار حرفه ای هستند اختصاص یافته است و قابلیت های بسیاری همچون شب تاب بودن برای آن ها درنظر گرفته شده است.

ساعت مچی Cartier Tank MC

این مدل از ساعت های مچی ارتشی در سال 1917 میلادی به وجود آمده است و در طراحی آن از ماشین آلات جنگی نیز الهام گرفته شده که در جنگ جهانی اول از آن ها استفاده می شده است. طراحی به کار رفته در این مدل از ساعت های مچی ارتشی بسیار ساده بوده و به صورت یک­ پارچه ای کاربرد دارند. این مدل از ساعت های مچی می توانند ظاهری جذاب را برای افراد استفاده کننده به وجود بیاورند و در زمان های حساس و شرایط سخت نیز کارایی خود را حفظ کنند.

ساعت مچی IWC Pilot’s Watch Mark XVII top Gun Miramar

یکی دیگر از انواع ساعت های مچی ارتشی که برای نظامیان طراحی شده این مدل از ساعت ها می­باشد. در طراححی این مدل از ساعت های مچی ارتشی از طرح جنگنده های پایگاه هموایی دریایی میرامار استفاده شده که موجب می شود نظامیان در شرایط سخت نیز بتوانند از عملکرد دقیق آن ها بهره مند شوند. در ساخت این مدل از ساعت های مچی ارتشی از سرامیک استفاده شده که فناوری بالایی را نشان می دهند و تاج آن نیز از تیتانیوم است. البته بسیاری از قطعات نظامی که در این ساعت به کار رفته نیز از جنس تیتانیوم هستند و این موجب می شود تا ساعت فوق بهترین عملکرد را از خود نشان دهند.

ساعت مچی Longines Heritage

این مدل از ساعت های ارتشی از ساعت قدیمی L28324735 الهام گرفته شده و طرحی مردانه دارند. البته قطعات کوچکی که در این مدل از ساعت های مچی ارتشی به کار رفته به همراه رنگ خنثی موجب شده تا افراد بسیاری بتوانند از آن بهره مند شوند. این مدل از ساعت مچی نیز می تواند در شرایط مختلف کارایی خود را به بهترین شکل نشان دهد و این مسئله در افزایش کارایی و جذابیت آن تاثیر گذار خواهد بود.

0 0 votes
امتیاز به این محصول