ارزان ترین ساعت های تولید محدود چه قیمتی دارند و از چه برنده هایی هستند؟

درحال حاضر ساعت های مچی بسیاری وجود دارد که افراد می توانند در طول روز از آن ها استفاده کنند. اغلب این ساعت های دارای تولید محدودی بوده و به عنوان ساعت هایی لوکس و اورجینال معرفی می شوند. طی سال های اخیر برندهای فعال در عرصه تولید ساعت مچی بسیاری با یکدیگر همکاری کرده و اقدام به تولید ساعت های لوکس و لاکچری کرده اند.

درحال حاضر برندهای بسیاری اقدام به همکاری با یکدیگر کرده و توانسته اند ساعت های خاص و تکی را وارد دنیای ساعت های مچی کنند. برخی از ساعت های مچی به دلیل طراحی خاص و قیمت بالایی که دارند به صورت محدود تولید شده و تعداد کمی از آن ها وجود دارد. در ادامه برخی از ساعت های لوکسی که به صورت محدود تولید شده اند معرفی می نمائیم تا متقاضیان به داشتن ساعت های لوکس بتوانند بهترین مدل را انتخاب کنند.

ساعت بام اند مرسیه کیپلند

ساعت بام اند مرسیه کیپلند به ­عنوان یکی از ساعت های لوکسی شناخته می شود که تولید آن محدود بوده و توانسته در بین ساعت های برتر قرار بگیرد. این ساعت لوکس به قیمت 3500 پوند عرضه شده و توانسته در بین ساعت های برتری که در جهان وجود دارد جایگاه خوبی داشته باشد. ترکیب رنگی به کار رفته در این مدل ساعت موجب ایجاد تعادل و انسجام شده و بهترین گزینه برای افراد ورزشی به شمار می رود.

ساعت تگ هویر

ساعت تگ هویر به عنوان یکی از ساعت های برتری شناخته می شود که می تواند بهترین گزینه برای افراد شیک پوش و خاص شناخته شود. درحال حاضر حدود 200 عدد از  این مدل ساعت تولید شده و آن را مدلی تغییر یافته از نسخه کلاسیک فرمول یک می توان برشمرد. فروشگاه آنلاین گالری ساعت این مدل از ساعت را به رنگ آبی طراحی کرده است که به نوعی می تواند این فروشگاه را معرفی کند.

قیمتی که برای این مدل از ساعت های برتر درنظر گرفته شده حدود 1250 پوند است و این قیمت بالا موجب شده تا طراحان به دنبال طرحی خاص و بینظیر برای این مدل از ساعت های مچی باشند. طراحی بینظیری که در این ساعت به کار رفته موجب شده تا ساعت تگ هویر به عنوان یک ساعت همه کاره معرفی شود. ساعت مچی تگ هویر فرمول1 به عنوان ساعتی شناخته می شود که می توان از آن در ساعات کاری و یا هنگام ورزش کردن استفاده کرد. ساعت مچی تگ هویر فرمول یک در بین ساعت های سوئیسی از ارزش و جایگاه بالایی برخوردار است و بهترین گزینه برای افرادی است که تمایل دارند ساعتی جذاب و درعین حال ویژه به دست داشته باشند.

ساعت تایمکس ردوینگ واتربری

برند تایمکس به عنوان یکی از تولیدکنندگان ساعت در جهان معرفی می شود که اغلب طرفداران آن افراد جوان هستند. ردوینگ به عنوان برادر بزرگتر برند تایمکس شناخته می شود که در طول سال های فعالیت خود توانسته محصولات خارق العاده و بینظیری را تولید کند. در طراحی این ساعت از بندهای چرمی استفاده شده که باعث می شود طراحی های ردوینگ در نظر بیننده متصور شود. کمپانی تولید کننده ساعت تایمکس ردوینگ واتربری درخصوص صفحه نمایش آن به گونه ای عمل کرده که باعث می شود ورزشکاران آمریکایی بیشترین مرکز توجه را داشته باشند.

از دیگر مواردی که در طراحی این مدل از ساعت های مچی می توان دید استفاده از سیستم شب نما در داخل ساعت است که باعث می شود این ساعت از طراحی زیبایی در هنگام خواب و یا در زمانی که نور کافی وجود ندارد بهره مند گردد. کمپانی سازنده این مدل از ساعت های مچی قیمت 99 پوند را برای آن درنظر گرفته که این امر نشان دهنده خاص بودن این ساعت است.

ساعت هیوبولت وبرلوتی

برند هیوبولت در طول دوره کاری خود هرگز اقدام به ساخت ساعت های ظریف نکرده و برای اینکه بتواند در بین دیگر ساعت های تولید شده خود محصولی خارق العاده را قرار دهد اقدام به همکاری با برند برلوتی کرده است. ساعت هیوبولت و برلوتی از طراحی خاص و بینظیری برخوردار بوده و از چرم در صفحه نمایش آن استفاده شده است. بندی که برای ساعت درنظر گرفته شده به صورت دوخته شده و زیبا در کنار دیگر اجزای ساعت قرار گرفته و مبلغ 12100 پوند برای آن تعیین شده است.

ساعت اپل و هرمس

در دنیای تولید ساعت های مچی کمپانی های بسیاری با یکدیگر همکاری کرده اند که این امر موجب شده تا محصولات بینظیری وارد جهان شود. یکی از این محصولات خاص در نتیجه همکاری اپل و هرمس به وجود آمده که می توان به ساعت هوشمند اپل اشاره کرد. این ساعت خاص توسط کمپانی اپل با همکاری برند هرمس تولید شده و صفحه نمایش ان تغییرات بسیاری داشته است. یکی از تغییرات مهمی که در این ساعت ایجاد شده مربوط به بند آن است. بند به کار رفته در این ساعت از چرم دوتکه بوده و از سگکی در کنار آن استفاده شده است. این ساعت جذاب در پنج رنگ متنوع تولید شده و این مسئله موجب شده نسبت به ساعت های متداولی که وجود دارد جذابیت بیشتری پیدا کند. قیمتی که برای این ساعت خاص و محدود درنظر گرفته شده حدود 1299 پوند است.

ساعت استاپ توگو

یکی دیگر از ساعت های مچی جذابی که تولید آن محدود بوده و توانسته در بین دیگر ساعت های جهان جایگاه برتری را برای خود پیدا کند ساعت استاپ توگو است. این مدل ساعت با همکاری ماندین و خطوط راه آهن سوئیس تولید شده و از تم رنگ یخی درخصوص آن استفاده شده است. قیمتی که برای این مدل از ساعت های با تولید محدود درنظر گرفته شده 617 پوند است و متقاضیان مختص به خود را دارد. شاید هرفردی تمایل نداشته باشد از این مدل ساعت در طول روز استفاده کند و قیمت آن کمی بالا به نظر برسد اما باید گفت این ساعت با قیمتی که دارد توانسته در بین افراد بسیاری مورد توجه قرار بگیرد. بهره­گیری از این ساعت مچی باعث می شود تا فرد استایلی خاص داشته و منحصربفرد بودن ساعت به خوبی مشاهده خواهد شد.

 

 

0 0 votes
امتیاز به این محصول